بلاگ

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل مشابه سایت بیمه بازار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی سایت مشابه بیمه بازار

شاید در سال‌های گذشته فروش آنلاین بیمه‌نامه یک رؤیا به عقیده می‌رسید اما ایده برخط سازی خدمات بیمه بالأخره در ذهن فعالین دامنه بیمه نیز جرقه زد. حدود 24 کمپانی بیمه در مملکت مشغول تکاپو هستند. پس بازار بیمه با پروا به اینکه یک نیاز عمومی است یک بازار بزرگ است. اما آیا تنها باید از یک پس این بازار کسب یعنی فروش کاغذ بیمه بهره‌گیری نمود؟! یا اینکه در این صنعت هم می‌توان از ابتکار و دانش روز استفاده نمود؟

صنعت بیمه صنعت فوق‌العاده بزرگواری است به کارگیری خدمات آنلاین در صنعت بیمه می‌تواند انقلابی کبیر در پهنه فروش بیمه برپایی نماید. گرد از مشکلات کبیر فروش بیمه دربایستن مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با دفاتر بیمه بوده است.

 

بیمه بازار راه را ساده‌تر کرده است

 

شهریورماه 95 بود که وب‌سایتی به نام بیمه بازار در حوزه فروش آنلاین بیمه‌نامه های مختلف آغاز به تکاپو نمود. این وب‌سایت مرجعی برای سنجش و خرید بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر و سایر انواع گوناگون بیمه است که امکان نرخ گیری و خرید این بیمه‌ها را به‌راحتی فراهم نموده.

 

بیمه بازار در حال آماده با به‌روز رسانی‌های به‌موقع فنی و غیر فنی و با امکان فروش آنلاین بیمه‌های ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، بیمه زلزله، بیمه عمر، بیمه بهبود تکمیلی، بیمه ابزارها الکترونیکی، بیمه مسافرتی و بیمه تأمین اجتماعی، به احد از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین وب سایت‌های فروش آنلاین خدمات بیمه کشور تبدیل‌شده است.

 

بیمه بازار به‌تازگی با توسعه اپلیکیشن های اندروید و آی او اس توانسته امکان خرید آنلاین بیمه را نیز برای مشتریان خویش فراهم آورد.

 

طراحی سایت همانند بیمه بازار با ایلیاوب

 

شرکت ایلیاوب در سال‌های ماضی با گسترش سیستم فروش آنلاین بیمه در قالب وب‌سایت و اپلیکیشن های اندروید و آی او اس توانسته خدمات ویژه‌ای به متقاضیان طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه ارائه نماید.

 

سیستم فروش آنلاین بیمه‌نامه ایلیاوب با امکان فروش گونه ها گوناگون بیمه‌نامه از شرکت‌های گوناگون و برپایی امکانات و دسترسی‌های گزیده تر نسبت به نمونه‌های فعال سطح مملکت می‌تواند مرجعی قابل‌اعتماد برای فروش آنلاین خدمات بیمه و گسترش کسب‌وکارهای پیوسته با صنعت بیمه باشد.

 

ایلیاوب تابه‌حال کامیاب به طراحی بیش از ده‌ها مثال وب‌سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه‌شده و همواره با استفاده از تجربیات خود در این راه کوشش در ارائه راهکارهای بهتر و به‌روزتر جهت فروش آنلاین بیمه‌نامه و خدمات پیوسته با آن دارد. 

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

 

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

 

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

  

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

 

طراحی بازی های دیجیتال 85%

  

ایلیاوب

تیم برنامه نویسی ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

 


توجه: به دلیل گسترش بیماری کرونا، از 16 اسفند 1399 تمام فعالیتهای ما بصورت غیر حضوری میباشد.

2641 2842 021


تماس 24 ساعته : 09395187902