بلاگ

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل مشابه سایت بیمیتو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت مشابه بیمیتو

چند سالی از شروع موج فناوری و خدمات آنلاین در کشور ما می‌گذرد. کمتر کسی انگار می‌کرد در مدت‌زمان به این کوتاهی تاکسی‌ها، سوپرمارکت‌ها و سرویس‌های حمل‌ونقل آنلاین در بین جامعه ایران به موفقیت‌های چشمگیر فعلی دست پیدا کنند.

در سال‌های پسین گواه قبل روی این موج به سمت سایر خدمات نیز بوده‌ایم. صنعت بیمه ازجمله همین خدمات است. مدت زیادی از زمانی که وب‌سایت بیمیتو تکاپو خویش را آغاز کرده نمی‌گذرد. این وب‌سایت با شبیه‌سازی فرآیند خرید انواع گوناگون بیمه‌نامه ازجمله بیمه عمر، ثالث، بدنه، مسافرتی، درمانی و... رفع نیاز مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با دفاتر ارائه‌دهنده خدمات بیمه توانسته شیوهای مدرن و برخط برای خرید بیمه‌نامه به شهروندان ایرانی ارائه نماید.

 

افراد بعد از ورود به این وب‌سایت می‌توانند پس از گزینش گونه بیمه درخواستی خود، تکمیل مشخصات فردی و بارگذاری مدارک موردنیاز بسته به نوع بیمه، اقدام به پرداخت خرج بیمه‌نامه نموده و بیمه‌نامه خویش را درب خانه تحویل بگیرند.

 

خوشبختانه ورود صنعت بیمه به حوزه کسب‌وکارهای اینترنتی با پیشباز بسیار خوب جامعه نیز مواجه گردیده است. ازاین‌رو بسیاری از فعالین دامنه بیمه عدم تأمین فضای مجازی برای ارائه خدمات به مشتریان خود را درواقع انتها به نابودی کسب‌وکار خویش می‌دانند.

 

روزانه با آغاز تکاپو وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه مثل بیمیتو روبرو هستیم. ولی این وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن ها چگونه طراحی می‌شوند.

 

ایلیاوب پیشرو در طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن های مشابه بیمیتو

 

شرکت داده‌پردازان ایلیاوب باسابقه طراحی چندین نمونه وب‌سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه‌نامه مشابه بیمیتو، توانسته تجربیات مؤثری را درزمینهٔ طراحی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن های فروش : آنلاین بیمه‌نامه کسب نماید. از جمله این تجربیات می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 

تحلیل و بررسی فرمول‌های محاسباتی بیمه‌نامه مختلف:

 

ارائه تدبیر برای تغییر فرمول محاسبه هر بیمه‌نامه بدون دربایستن به نزاکت فنی

ارائه پنل اختصاصی برای نمایندگان بیمه‌ها مختلف و اختصاصی بیمه خاص به نمایندگان

ارائه پنل اختصاصی برای بازاریابان بیمه با امکان زیرمجموعه سازی و کسب درآمد

پنل مدیریت سیستم با امکانات حسابداری و تعیین سطوح دسترسی

و بسیاری امکانات اختصاصی دیگر

برای اطلاعات اغلب و ثبت سفارش طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه‌نامه می‌توانید با عدد تلفن‌های شرکت ایلیاوب تماس گرفته و از مشاوره همکاران ما در این گویه کاربرد نمایید.

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

 

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

 

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

  

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

 

طراحی بازی های دیجیتال 85%

  

ایلیاوب

تیم برنامه نویسی ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

 


توجه: به دلیل گسترش بیماری کرونا، از 16 اسفند 1399 تمام فعالیتهای ما بصورت غیر حضوری میباشد.

2641 2842 021


تماس 24 ساعته : 09395187902