بهترین ها را انتخاب کنید !!!

چرا مشتریان ایلیاوب را انتخاب کرده اند؟

 • تیم برنامه نویسی زبده و خلاق

  برنامه نویسان حرفه ای!

  ما با استخدام بهترین برنامه نویسان کشور و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر مفتخریم که تیمی زبده و خلاق را دور هم گرده آورده ایم تا نیازهای شما را برآورده کنیم

  مدیران باتجربه و مجرب

  بدیهی است مدیریت یک تیم زبده نیازمند مدیریتی قدرتمند و با تجربه نیز هست.

 • طراحی 100% Responsive

  طراحی واکنشگرا

  تمام وب سایتهای طراحی شده توسط ایلیاوب قابلیت نمایش در موبایل و تبلت را دارا میباشند

  استفاده از فناوریهای روز

  همواره از آخرین فناوری ها و بروز رسانی ها استفاده میکنیم و تمام تولیدات ما از فناوری تاچ(لمسی)پشتیبانی میکنند

 • پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

  تیم پشتیبانی و مشاوره آنلاین

  با راه اندازی تیم پشتیبانی و واحد مشاوره برای ارتقاء خدمات خود همواره در کنار شما هستیم

  پشتیبانی حضوری،تلفنی و آنلاین

  امکان ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی (واتساپ و تلگرام) در کنار تماس تلفنی و ارتباط حضوری نیز میسر گردیده است.

 • تحویل سورس پروژه ،همراه با آموزش و فیلم آموزشی

  تحویل سرس پروژه!!

  برخلاف سایر شرکتها تمام سرس پروژه بصورت اپن سرس در اختیار شما قرار میگیرد تا هیچگونه وابستگی به خدمات ما ایجاد نگردد

  آموزش حضوری و ارائه فیلم آموزشی

  همراه هر پروژه علاوه بر آموزش حضوری یک فیلم آموزشی نیز ارائه میگردد تا به راحتی بتوانید از امکانات سایت استفاده کنید و نگران فراموشی آموزش خود نباشید

 • 1

طراحی سایت مشابه ازکیبه عنوان عضوی از فعالان گستره بیمه، ممکن است با خودتان فکر کنید که بیمه زمینه‌ای است که کل ملت به آن احتیاج دارند و شما برای بهبود فروش نیازی به داشتن اپلیکیشن و وب‌سایت ندارید. اگر چنین طرز فکری دارید، باید به شما بگوییم که کاملاً در اشتباه هستید.

امروزه اینترنت به مرجع مهمی برای تمامی ملت و حتی خود شما تبدیل شده است. هنگامی که افراد به چیزی احتیاج دارند یا در مورد مسئله به سؤالی برخورد می‌کنند، نخستین راه‌حلی که به ذهن آنها خطور می‌کند، تحقیق و جستجو در اینترنت است. معمولاً درصد اغلب این کسان جویا در اینترنت نیز به پذیرش و راه‌حل پسندیده خویش می‌رسند.

 

در حقیقت تمام این کسان جویا می‌توانند مشتریان خفته شما باشند و در اینترنت به تعقیب بهترین رهنمود هستند. حال اگر شما به دنیای فیزیکی اکتفا کنید و با اندک کردن فروشتان به آن، خود را از حضور در دنیای آنلاین بی‌نصیب کنید، هرگز فرصتی برای ارائه رهنمود خود و جذب این مشتریان بالقوه اینترنتی نخواهید داشت. در واقع اینترنت بستری جدید برای همگی کسب‌وکارها چه کوچک و چه کبیر برای رشد و بالندگی برپایی کرده است، و صنعت بیمه نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 

وب‌سایت و اپلیکیشن ازکی یگانه از نمونه‌های کامیاب کسب‌وکار آنلاین در گویه بیمه است که به چهره کارگذاری بیمه به تکاپو می‌پردازد. ازکی با ارائه خدمات تخصصی، در گویه مشاوره و انتخاب بیمه به صورت آنلاین و غیرحضوری توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و در طی مدت کمابیش کوتاهی به شهرت قابل توجهی در میانی همتایان خود دست پیدا کند. این کسب‌وکار با ارائه انواع بیمه‌ها اعم از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه اثیر سوزی،‌ بیمه مسافرتی و بهبود تکمیلی توانسته است به جایگاه نکوداشتن در میانی مشتریان آنلاین دست پیدا کند و اعتماد بسیاری آر مخاطبان آنلاین را به خویش جلب کند.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی به گونه‌ای است به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند در محیطی کاربرپسند، به راحتی پیشه کنند و با برگزیدن نوع بیمه خویش بهترین پیشنهادات شدنی را دریافت کنند. کاربران به سادگی امکان سنجش قیمت‌ها، پوشش‌ها و شرکت‌های بیمه مختلف را در این وب‌سایت و اپلیکیشن آن دارند. وجود حمایت و مشاور سایت برای راهبری کاربران یکی دیگر از مزایای ازکی است که باعث شده الی مشتریان بتوانند در چهره داشتن مشکلی یا نیاز به مشاوره بیشتر، به راحتی با مشاوران تماس تلفنی یا بستگی آنلاین برقرار کنند.

برخی از مشتریان ایلیاوب

 • 1
 • 2
 • 3

ایلیاوب

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

 دفتر فنی:تهران،جردن ، ظفر شرقی ، پلاک 284


توجه: به دلیل گسترش بیماری کرونا، شرکت از 16 اسفند 1399 بصورت دورکار بوده و مراجعه حضوری نخواهد داشت.

2641 2842 021


تماس 24 ساعته : 09395187902