بلاگ

طراحی اپلیکیشن موبایل مشابه و با امکانات سایت بیمیتو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت مشابه بیمیتوشما برای خدمات دهی به کاربران موبایل وب سایت خود چندین راه روبروی خود دارید. طراحی وب سایت مخصوص موبایل، طراحی وب سایت واکنش گرا یا Responsive و دیگری تهیه App برای موبایل. هر یک از این روش ها مزایای خود را دارند.

ما پیش از این در سایر مقالات دارکوب به مقایسه این گزینه های پرداخته ایم. تصمیم گیری درباره ساخت App برای وب سایت یا طراحی یک وب سایت سازگار با موبایل به چندین فاکتور بستگی دارد. تقریبا در بیشتر موارد باید حداقل وب سایت شما واکنش گرا باشد که بتواند به کاربران موبایلی نیز خدمات دهی کند. روشی که از سمت گوگل نیز به سایت داران پیشنهاد شده است و تاثیری موثری در سئوی وب سایت دارد.

 

اگر کسب و کار شما بودجه کافی داشته، اطلاعات مربوط به محل جغرافیایی کاربر (مثلا برای پیشنهاد نزدیک ترین شعبه) برایتان مهم است یا می خواهید از طریق نوتیفیکیشن ها (مثلا برای یادآوری زمان تمدید قرارداد) با آن ها ارتباط برقرار کنید، ضروری است که برای وب سایت کسب و کار خود App تهیه نمایید.

 

همانطور که احتمالا متوجه شده اید سایت بیمیتو از طراحی ریسپانسیو و App برای خدمات دهی به کاربران خود استفاده کرده است. در حالت بازدید کنندگان وب سایت این حق انتخاب را دارند که در صورت تمایل App را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنند و در غیر این صورت هم وب سایت واکنش گرا نیز قادر خواهد بود که خدمات سایت را به آن ها ارائه نماید.

جستجو

تخصص و حوزه فعالیت ایلیاوب

طراحی و برنامه نویسی وب و نرم افزار 100%

 

بهینه سازی سایت،سئو و تبلیغات آنلاین 95%

 

مشاوره کسب و کار ،بازاریابی و مدیریت 90%

  

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS 85%

 

طراحی بازی های دیجیتال 85%

  

ایلیاوب

گروه ایلیا از سال 1390 کار خود را با رسالت پیوند دادن تجارت و اینترنت برای مشتریان خود آغاز نمود و از همان ابتدای کار تمرکز خود را بر روی فرصت های خلق شده در دنیای وب قرار داد،تیم ایلیا بر این باور است که با اتکاء به نیروی جوان و خلاق و استفاده از تجارب بزرگان کسب و کارهای آنلاین میتواند باعث شکوفایی و رشد کسب و کار آنلاین شما در حوزه های مختلف گردد.

گواهینامه ها

We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified
We Are Certified

تماس با ایلیاوب

 دفتر فنی:تهران،میرداماد،میدان مادر،خیابان وزیری پور،کوچه خسروانی پلاک 4


توجه: به دلیل گسترش بیماری کرونا، شرکت از 16 اسفند 1399 بصورت دورکار بوده و مراجعه حضوری نخواهد داشت.

02122601162


تماس 24 ساعته : 09395187902